2019 Bloemhof Bonanza Results

2019 Bloemhof Bonanza Results

 

OPE AFDELING PRYS WENNERS

Totale Punte Beheer en Karp saam Geneem

5DE PLEK WENNER
STOFFEL IMMELMAN  (VK 1176 MO)
PUNTE   1710,9  
GEWIG  14,85KG (828,3) BABER EN 4,8KG KARP (882,6)
DMCRAFT BAITBOAT
 

4DE PLEK WENNER
REON DU PLESSIS (SS670 MO)
PUNTE 1793.9   
GEWIG 17.05 BABER (901,6) EN 4,9KG KARP (892,3)
EXPAND A SIGN CAZEBO
 

3DE PLEK WENNER
PIETER HEYMANS (VK431 MO)
PUNTE 1836,4  
GEWIG 17,15KG BABER (905) EN 5,3KG  KARP  (931,4)
CUTA COPTER                                           
 

2DE PLEK WENNER
GIEL VAN HEERDEN (NW8273MO)
PUNTE  1934,4
GEWIG 13,1KG BABER (755) EN 7,8KG KARP (1179,4)
VELDYSKAS GEBORG DEUR MORAR FISHING 
 

1STE PLEK WENNER R100 000-00
JACO LAMBERT OEWER  (NW 8236MO ) 
PUNTE 2008,8     
GEWIG 21.65 KG  BABER (1165)  EN 4,4KG   KARP  (843,8)
R100 000-00
 


 

BOOT WENNERS

5DE PLEK WENNER
LEON VAN DIGGELEN (SS3034MB)
PUNTE 858,9
GEWIG 5,55KG           KARP
 

4DE PLEK WENNER
M J MARX (NW 8288MB)
PUNTE 868,7
GEWIG5,65KG    KARP
 

3DE PLEK WENNER
ATTIE MCLEAN (SS3002MB)
PUNTE 893,2 
GEWIG 5,9KG    KARP
 

2DE PLEK WENNER
ANDRE MOSTERT (NW 4003MB)
PUNTE 912,7
GEWIG 6,1KG     KARP
 

1STE PLEK WENNER
JOHAN MULDER (SS8008 MB)
PUNTE 965
GEWIG 22,3 KG    BABER
 


 

OEWER WENNERS

VERLATENKRAAL OEWER WENNERS

5DE PLEK WENNER
DANIE V D LITH (VK181 MO)
PUNTE  1000
GEWIG 6,0KG        KARP
 

4DE PLEK WENNER
B J VAN LOGGENBERG (VK 499 MO)
PUNTE 1004,8
GEWIG 6,05KG       KARP
 

3DE PLEK WENNER
WILLLIE DU PLESSIS (VK 0013)
PUNTE 1024,2
GEWIG 6,25KG           KARP
 

2DE PLEK WENNER
RUDOLF OOSTHUIZEN (VK91 MO)
PUNTE 1048.5
GEWIG 6,5 KG           KARP
 

1STE PLEK WENNER
WIKUS LABUSCHAGNE (VK 0040)
PUNTE 1053,3
GEWIG 6,55KG            KARP
 

NOORD WES OEWER KOMPETISIE WENNERS

5DE PLEK WENNER
JASON SLABBERT (NW2092MO_)
PUNTE 887,4
GEWIG 4,85KG   KARP
 

4DE PLEK WENNER
JACQUES DU PREEZ (NW829 MO)
PUNTE 900
GEWIG 17,00KG   BABER
 

3DE PLEK WENNER
DAVID (SNR) MULLER (NW 2004 MO)
PUNTE 936,6
GEWIG 18,1KG    BABER
 

2DE PLEK WENNER
PIETER SIEBERHAGEN (NW 8215 MO)
PUNTE 958,3
GEWIG 18,75KG          BABER
 

1STE PLEK WENNER
TINUS VD MERWE  (NW 2076 MO)
PUNTE 1065
GEWIG 20, 65KG           BABER

 

SANDVELD & SLOEP OEWERKOMPETISIE WENNERS

5DE PLEK WENNER
HAROLD V NIEKERK (SS1194 MO )
PUNTE 90 6,9
GEWIG 5,05KG  KARP
 

4DE PLEK WENNER
TIM MARSHALL (SS 1117 MO)
PUNTE 911,8
GEWIG 5,1KG   KARP
 

3DE PLEK WENNER
JOHAN  BRYETENBACH (SS 811 MO)
PUNTE 911,9
GEWIG 5,12KG          KARP
 

2DE PLEK WENNER
STEWARDT BEKKER (SS 847 MO)
PUNTE 941,2
GEWIG 5,4KG             KARP
 

1STE PLEK WENNER
JACO SCHOEMAN   (SS 843 MO )
PUNTE 1058,2
GEWIG 6,6 KG       KARP
 

 


 

DAMES PRYSE

5DE PRYS WENNER
ANNELIZE TERRY (SS850 FO)
POINTS  892,3
WEIGHT 4,9 KG     CARP
 

4DE PRYS WENNER
RINA VD MERWE (VK 240FO)
POINTS  897,1
WEIGHT 4,95     CARP
 

3DE PRYS WENNER
MELISSA J V RENSBURG (NW774 FO)
POINTS 902 
WEIGHT 5KG       CARP
 

2DE PRYS WENNER
BELINDA CAMPHER (SS1082 FO)
POINTS  936,3 
WEIGHT 5,35 KG     CARP
 

1STE PRYS DAMES
MARIE RAATH (SS 600 FO)
POINTS 985,3
WEIGH,5 ,85 KG   CARP
 


 

JUNIOR WENNERS

5DE PLEK WENNER
RALPH HARTZENBERG (SS8064 JB)
POINTS 814,8
WEIGHT 5,51kg    CARP
 

4DE PLEK WENNER
AIDEN KOCH (SS1134 JO) DISABLED ANGLER
(Winner received 3d prize because third prize winner was absent)
POINTS 829,2
WEIGHT 4,2KG      CARP
 

3DE PRYS WENNER
ETHAN STRYDOM (VK0052JO)
POINTS 834.1
WEIGHT 4,3KG     CARP      
 

2DE PRYS WENNER
WIAAN HEYMANS (VK0430JO)
POINTS 843,8
WEIGHT 4,4 KG     CARP
 

1STE PLEK JUNIORS WENNER
WIAN ESTERHUIZEN (ss 1153 JO)
POINTS 941;2
WEIGHT 5,4KG  CARP
 

 


 

SPANNE BONANZA WENNERS

GEBORG DEUR DIE BANKOEWER /BANK ANGLER  EN STYWE LYNE / TIGHT LINES

 

3DE PRYS SPANNE BONANZA KOMPETISIE - R1000 KONTANT

OEWER:
REITZ  
GEWIG 18,750 KG 
 

BOOT:
SAMGAR  - ORCA   
GEWIG 18,80 KG
 

2DE PRYS SPANNE BONANZA KOMPETISIE - R3 000 KONTANT

OEWER:
STROP & TJOP
GEWIG 19,10 KG
 

BOOT:
TEAM EISH 
GEWIG 20,35KG
 

1STE PRYS SPANNE BONANZA WENNERS - R5 000 KONTANT

OEWER:
SWALLOW  "A"
GEWIG 20,30KG
 

BOOT:
PUREVIDA
GEWIG 21,30KG
 

 


 

BEST DRESSED

OEWERHANDELAAR  EN STYWE LYNE / TIGHT LINES

3DE PRYS WENNER
CARPENTORS
R 1000 + VOUCHER
 

2DE PRYS WENNER
HOOKIT
R 2000 + VOUCHER
 

1STE PLEK JUNIORS WENNER
WE RULE
R 3000 + VOUCHER
 

 


 

BIGGEST TEAM MOST ENTRIES

OEWERHANDELAAR  EN STYWE LYNE / TIGHT LINES

3DE PRYS WENNER
HANNES STRYDOM GROEP - STROP EN TJOP
R 1000

All Prize Winners must be at the Prize Giving in order to receive their prizes. Those who did not attend and won, Prizes were made Lucky Draws by the Sponsor.

RELATED DOCUMENTS


# Name Description
1. Bloemhofdam Bonanza 2019 RESULTS *.doc Format (32.50 KB)
2. Boot Wenners 2019 *.pdf Format (326.68 KB)
3. Dames Wenners 2019 *.pdf Format (319.99 KB)
4. Junior Wenners 2019 *.pdf Format (248.31 KB)
5. Oewer Wenners 2019 *.pdf Format (853.63 KB)
6. R 100 000-00 Wenner 2019 *.pdf Format (511.03 KB)

  Left click the document name to view the document or Right click the document name and Select Save Target as... to download the document to your computer.



© Copyright Bloemhof Bonanza 2019. All Rights Reserved.
No article or picture may be reproduced\published
without the written consent of Bloemhof Bonanza.